eHome WallBox


این شارژر طراحی شده است تا به راحتی در پارکینگ های اختصاصی و یا در فضای داخل ساختمان، شرکت ها و مکان های دیگر که به احراز هویت کاربر نیازی نیست نصب گردد و یا به تولید کنندگان خودرو جهت ارایه آن به همراه خودرو تحویل داده می شود. شایان ذکر است در طراحی ساختار ، شکل ظاهری و کارایی دستگاه این مطلب همواره مد نظر بوده است که این دستگاه شارژر به نوعی یکی از لوازم خانگی تلقی می گردد. طراحی زیبا و منحصر بفرد و اندازه کوچک از ویژگی های کلیدی این مدل می باشد که مورد توجه قرار گرفته است. علاوه بر این شارژر eHome ویژگی های دیگری از قبیل هزینه مناسب ، مطمین و ایمن و کاربر پسند می باشد.


BeON


یک تحول جدید در ارایه شارژر داخل منزل برای خودروهای الکتریکی را ایجاد کرده است. این سنسور به شما اجازه می دهد تا هنگام استفاده از تمامی لوازم خانگی خود در هر زمانی خودروی خود را نیز شارژ نمایید. این سنسور هوشمند، به راحتی در محل تابلوی برق منزل اضافه می شود، تا به طور پویا مصرف شارژ خودروی الکتریکی را در سیستم برق خانه در شرایطی که مصرف در حال افزایش است مدیریت نماید. سنسور BeON پس از اندازه گیری مستمر مصرف برق منزل سیگنال مربوطه را به دستگاه شارژر ارسال می نماید و دستگاه شارژر پس از دریافت سیگنال متناسبا خروجی خود را تنظیم می نماید. سنسور در زمانی های غیر از پیک مصرف شروع به شارژ خودروی الکتریکی شما می نماید تا علاوه بر صرفه جویی در انرژی در هزینه های شما نیز صرفه جویی نموده باشد.


مشاهده ویدیو محصول

eVolve WallBox


این سری از شارژر طراحی شده است که در محیط هایی با دسترسی عمومی مانند فضاهای شهری، مراکز خرید، پارکینگ ها، فرودگاه ها، ایستگاه های بنزین و یا علاوه بر آن در محیط های خصوصی مانند شرکت ها، پارکینگ ها و ساختمان ها نصب شود. جایی که قابلیت های هوشمندانه آنها طیف وسیعی از امکانات را برای کاربر و یا اپراتور فراهم می کند. امروزه مفهوم شهرهای هوشمند به دلیل ماهیت نوآورانه خود، طراحی نوآورانه برای تجهیزات شهری خود، مخصوصا برای تجهیزات EV Supply Equipment (به اختصار EVSE) را مطالبه می کند. سری شارژر های eVolve با توجه به ظاهر تلطیف شده و خطوط مدرن، با این تقاضا مطابقت دارد، نه تنها طراحی بیرونی و زیبایی آن مورد توجه قرار گرفته بلکه به شرایط استفاده روزانه از آن (عملیاتی و محیطی) توجه ویژه شده است.


eBasic WallBox


به منظور استفاده داخلی در پارکینگ های مسکونی ، یا در فضای باز و یا مکان های دیگر که به احراز هویت کاربر نیازی نیست طراحی شده است. شایان ذکر است در طراحی ساختار ، شکل ظاهری و کارایی دستگاه این مطلب همواره مد نظر بوده است که این دستگاه شارژر به نوعی یکی از لوازم خانگی تلقی می گردد. طراحی زیبا و منحصر بفرد و اندازه کوچک از ویژگی های کلیدی این مدل می باشد که مورد توجه قرار گرفته است. علاوه بر این شارژر eBasic ویژگی های دیگری از قبیل هزینه مناسب ، ایمن و کاربر پسند می باشد.


Smart WallBox


این دستگاه به نسبت نوع eBasic پیشرفته و هوشمند ار می باشد، به طور خاص طراحی شده است تا که در تاسیسات پارکینگ های عمومی، در فضای باز، بلوک های عمومی، مراکز خرید، شهرداری ها، ناوگان شرکت های خصوصی و غیره مورد استفاده قرار می گیرد و البته آنجایی که نیاز به احراز هویت کاربر می باشد. امروزه مفهوم پارکینگ های هوشمند با تقاضای کابران خودروهای الکتریکی در هم پیچیده شده است از این رو این سری از شارژر ها این امکان را فراهم می آورد تا با اتصال به یک نرم افزار مدیریتی و متمرکز علاوه بر استفاده همزمان از چند دستگاه امکان استفاده بهینه از منابع انرژی برای کاریر و اپراتور ها نیز مهیا گردد.