نگاهی به آینده، سیرکنترل (CirControl) چیست و چه می کند؟

سیر کنترل (CirControl) و خودروهای الکتریکی (خودروهای برقی)
۱۳۹۷/۰۴/۱۵
رونمایی از پایلوت ایستگاه شارژ خودرو الکتریکی (خودرو برقی)
۱۳۹۷/۰۵/۱۹

مسیری که دیر یا زود، همه باید طی کنیم

در این نوشتار، راجع به مجموعه ای سخن می گوییم که وظیفه و رسالتش را نوآوری، آینده اش را ارتقا بهره وری و سازگاری با محیط زیست و اصول اساسی اش را خلاقیت، پاسخگویی و سرویس دهی به مخاطب معرفی کرده است.

شرکت  موضوع این مقاله را به خود اختصاص داده است. با ما همراه باشید تا ببینیم شرکت هایی که رو به آینده دارند و از فردا آمده اند، چه جنسی داشته و فعالیت هایشان چه رنگ و بویی دارد.

در سال ۱۹۹۷ میلادی، یک شرکت اسپانیایی آغاز به کار کرد که هدف خود را در وهله ی اول، ارج نهادن به خلاقیت آدمی، در مقیاسی جهانی و بین المللی اعلام کرده بود. به این منظور، آن ها ناچار بودند چند مولفه را توامان ارائه دهند. کیفیت، ارتباط نزدیک با مشتری و شاید از همه مهم تر برای دنیای امروز، قیمت رقابتی. پیشنهاد این شرکت به دنیا روشن، ساده و سر راست بود، “برای پیشبرد اهداف خود، مدرن ترین وسایل و راهکار ها را در اختیار بگیرید.”

اصل مذکور، در دو حوزه به صورت موازی دنبال شده و می شود. شرکت اسپانیایی  نه تنها در زمینه ی eMobility و سرویس دهی به خودروهای برقی فعال است، بلکه تلاشی بی وقفه در استفاده و مدیریت بهینه ی خودروهای سوخت سنتی مبذول داشته است.

اجازه دهید این بخش را با ارجاعی کارشناسی به اتمام برسانیم، می دانید راه چندین و چند ساله ی فوق چگونه طی شده است؟ با اتکا به گرداوری افراد متخصص، دقیق، علاقه مند و کارکشته. نیروهای حاضر در   نه کارمند و کارگر، بلکه هر کدام بخشی از روند تسهیل حیات آدمی هستند.

سخن از حقایق، چه قدر مبالغه و چه میزان از واقعیت؟

کمی از سیاست های سیرکنترل (CirControl)

شرح و توصیف بالا را می توان بدون در نظر گرفتن حقیقت، درباره ی هر مجموعه و سازمانی نگاشت. اما مساله این است که کار باید قابلیت راستی آزمایی داشته باشد و هر مدعا، در واقعیت های ملموس ریشه دوانیده باشد. برای اینکه بهتر با مساله مواجه شویم، در ذیل چند بند بیان می کنیم چرا مجموعه ی  را لایق توصیفات آن چنانی بالا دانسته ایم.

  • سیاست های شرکت مورد مطالعه ی ما از نوع تداومی است. یعنی آن ها نه تنها نیروهای متخصص، خلاق و کارکشته را به خدمت می گیرند، بلکه تاکید روی افزایش و ارتقای دانش، آگاهی و استانداردهای روز را در دستور کار دارند. به عنوان مثال هر نیرو برای ماندن در مجموعه ناچار است کار خود را طبق ISO 9001 :2008 و استانداردهای مشابه پیش ببرد.
  • افراد مجموعه در اتاقکی دور از مشتری نگاه داشته نمی شوند، بلکه کاری که انجام می دهند، تنها یک هدف دارد، ارتقای کیفیت زندگی روزمره (این امر از طریق سروکله زدن روزانه با مراجعین و مذاکره کنندگان سایر شرکت ها به دست می آید).
  • در آخر باید به آغوش باز این شرکت در یافتن شرکای بین المللی اشاره کرد. کاری که هم گستره ی مخاطبین آن ها را گسترده تر می کند، هم اهداف اولیه در راستای فعالیت جهانی را تسریع و تسهیل می کند.

نگاهی به خدمات  

آن ها دقیقا چه می کنند؟   

تا به اینجا، شما با کلیت فعالیت و سیاست های کاری شرکت اسپانیایی مورد نظر ما آشنا شده اید. اما سوالی که در ورای این معرفی کیفی پدید می آید از جنس کمی است. به بیان دقیق تر، حتما در طول مطالعه ی سطرهای بالا از خود پرسیده اید بسیار خب، قرار است  سطح زندگی ما را ارتقا دهد، دنیا را مکان بهتری برای زیستن کند، اما این کار را دقیقا چگونه انجام می دهد؟

همان طور که در ابتدای متن اشاره کردیم، فعالیت  دو جنبه دارد، مدیریت راه و روش های سنتی به طریقی جدید، در کنار معرفی پدیده های مدرن مثل محصولات مفید برای خودروهای برقی. حالا به تفکیک به هر کدام از آن ها پرداخته ایم.

خدمات مدیریتی  کدام اند؟

قصد اطاله ی مطلب و پیچیده کردن موضوع را نداریم، اما باید بگوییم مدیریت پارکینگ ها، امروزه از همیشه حیاتی تر به نظر می رسد. اگر فکر می کنید تنها همین روزگار من وشماست که با چالش مدیریت فضای پارک دست به گریبان است باید بگوییم که اشتباه می کنید و مطالعات نشان می دهد حداقل از دهه ی پنجاه همواره دست یابی به سیستمی قابل اتکا در زمینه ی مدیریت پارکینگ یکی از اهداف مهندسی بشر بوده است.

کاری که  در این حوزه انجام می دهد، سه زیرشاخه دارد.  و  و  مجموعه فعالیت های مدیریتی یا خدماتی   به شمار می آیند. برای شرح هر یک از مطالب بالا حداقل نیاز به یک مقاله ی ژورنالی است، ما شرح مختصر آن ها را می توانید در یکی از مطالب خود ما مطالعه کنید

محصولات و نوآوری های

اما کار کمپانی اسپانیایی ما، درحوزه ای دیگر هم جالب توجه است. آن ها در تولید انواع و اقسام شارژ خودروهای برقی پیشرو هستند و آغوش بازی درباره ی همکاری با متخصصان حقیقی و حقوقی دارند. کافی است نگاهی به سایت رسمی آن ها داشته باشید تا متوجه شوید از شارژهای خانگی تا فست شارژرها را با مشخصات پیشرفته طراحی و تولید می کنند، به سراسر دنیا صادر کرده و روز به روز در حال ارتقای محصولات خود هستند.

همین امر درباره ی شور و اشتیاق آن ها به منظور ایجاد پیوندهای جدید همکاری صادق است. اگر دستی بر آتش تکنولوژی های نوین برقی، یا خدمات مورد نیاز درباره ی مدیریت پارکینگ ها دارید، پیامی برایشان قرار دهید، اگر آن قدر که فکر می کنید، واقعا خوب باشید، حتما با شما تماس می گیرند.