سیر کنترل

گروه برق و الکترونیک سیرکوتور که از شرکت های به نام در سطح جهان در این حوزه میباشد در سال 1973 میلادی در اسپانیا – بارسلونا تاسیس شده است و با هدف ارایه راهکار های نوین و تخصصی در زمینه مدیریت هوشمند پارکینگ و پارکینگ های سبز و ایجاد و توسعه بازارهای تازه درعرصه تکنولوژیهای نو در سامانه های کنترل و نظارت در سال 1997 میلادی شرکت CirControl را به عنوان یک شرکت مستقل و در عین حال عضوی از این مجموعه موفق درکشور اسپانیا پایه گذاری کرد.

این شرکت از ابتدای سالهای تاسیس، خود را به عنوان بزرگترین ارائه کننده تجهیزات و راهکار های سیستم کنترل و مدیریت هوشمند پارکینگ معرفی و تاکنون نیز نهایت تلاش خود را برای بی رقیب ماندن در این عرصه انجام داده است. امروز بیش از 500 پروژه در سرتاسر جهان که معادل بیش از 300/000 جایگاه پارک می باشد از سیستم های شرکت سیرکنترل استفاده می نمایند.

شرکت هاب پارکینگ

شرکت هاب به عنوان بخشی از یک گروه مهندسی بین المللی بزرگ در بولونیا در کشور ایتالیا که گروه FAAC می باشد، راه حل های سیستم پارکینگ را ارایه می نماید .

تمام تجهیزات به در کارخانه مدرن ما در ایتالیا ساخته شده است. شرکت" فناوری هاب پارکینگ" یک واحد کسب و کار از گروه FAAC ایتالیا است که توسعه، تولید و نصب سیستم های کنترل تردد و پرداخت پارکینگ را بر عهده دارد همچنین سیستم های کنترل FAAC و ZEAG را به همراه ارائه دهنده خدمات پس از فروش ارایه می نماید .

شرکت هاب در امارات متحده عربی به عنوان ارائه دهنده عمده ای از سیستم های پارکینگ با بیش از 10 سال سابقه است. به عنوان یک شرکت بزرگ بین المللی با بیش از 200 سایت در منطقه و 10/000 سایت در سراسر جهان قابلیت های این شرکت را نشان میدهد.

مشاهده وب سایت

شرکت برنا اندیشه پاسارگاد

این شرکت به عنوان شریک تجاری، همراه با ما نسبت به ارایه خدمات و راهکار های خود به مشتریان به صورت تخصصی اقدام می نماید از جمله فعالیت های برناپ می توان به پشتیبانی و نگهداری، مدیریت اجرایی و راه اندازی پروژه ها با بهره گیری از نیروهای متخصص و مجرب نام برد

مشاهده وب سایت